april, 2022
Omschrijving
Flyer: klik hier Vier kerken, twee zalencentra en diverse buitenpodia worden gebruikt voor optredens. Beleef het mee, als deelnemer en/of als luisteraar! Met medwerking van meer dan 50 groepen en
Lees meer
Omschrijving
Vier kerken, twee zalencentra en diverse buitenpodia worden gebruikt voor optredens. Beleef het mee, als deelnemer en/of als luisteraar! Met medwerking van meer dan 50 groepen en koren, o.a.: Kinderkoren – Gospel Groepen – Vrouwenkoren – Mannenkoren – Gemengde koren – Popkoren – Shanty koren – Straatmuzikanten – Singer Songwriters – Muziekverenigingen – Blaaskapellen – Draaiorgels.
Gospelgroep Joyce zal twee keer optreden nl. om 10:40 en om 15:40, beide keren in de Centrumkerk.
Het centrum van Winsum moet zaterdag 23 april 2022 bruisen en bol staan van de muziek.
Het evenement zal plaatsvinden in vier kerken en andere locaties in Winsum. Dit is afhankelijk van het aantal deelnemende
koren, muziekverenigingen, blaaskapellen, straatmuzikanten, popkoren, theaterkoren, shantykoren, muziekscholen,
solisten, kindertheater, draaiorgels enz.
De koren worden in de gelegenheid gesteld om twee maal vijftien minuten op te treden in twee verschillende kerken. Ook
worden deelnemende koren in de gelegenheid gesteld een extra buitenoptreden te verzorgen. De korpsen zullen één of
meerdere optredens verzorgen in één kerk en op andere locaties.
Om nog meer vocale en muzikale klanken te laten horen in het dorp Winsum zullen er ook shantykoren en popkoren
optreden op het dorpsplein en andere locaties. Straatmuzikanten worden door middel van persberichten en advertenties
uitgenodigd om ook ‘acte de présence’ te geven. Fanfareorkesten zullen in het dorp musiceren en op de plaatsen waar de
zang zal wegebben zullen klanken worden gehoord van draaiorgels.
Een breed aanbod van kapellen, muziekverenigingen en showbands verheugd zich erop om deze dag mee te doen aan
de vocale en muzikale dag in Winsum. Voor iedereen een geweldige mogelijkheid om zijn of haar kunnen weer te tonen na een vaak verplichte pauze door Corona van bijna 18 maanden. De muzikale dag wordt afgesloten met samenzang, begeleid door een orkest. Zo wordt het geheel een feestelijke, vocale en muzikale happening.
Aanvang
(Zaterdag) 09:00 - 18:30
Locatie
Centrumkerk Winsum
Hoofdstraat W 36